O projektu

Rádi cestujeme po sousedních zemích. Při našich cestách jsme se několikrát zastavili v místních obchodech, abychom se podívali na místní nabídku zboží a služeb.

Nejdříve jsme hledali zboží, které na domácím trhu nemáme a které je typické pro danou zemi. Při častějších cestách k našim sousedům a nákupu u nich jsme objevili i zboží, které známe i z našich obchodů. U některých položek jsme byli překvapeni jejich nižší cenou a lepší kvalitou o šíři sortimentu ani nemluvě.

Proto nás ani nepřekvapil počet aut s českými SPZ parkujících před místními řetězci.

V této době vznikla myšlenka udělat pro české zákazníky jednoduchý přehled známých německých řetězců a jejich akčních nabídek, katalogů, slevových kupónů, informací o výprodejích v německých příhraničních městech a centrech.

Nyní tedy můžete prostřednictvím našeho webu pohodlně porovnat výhodnost nákupu v německých řetězcích a předem naplánovat Vaši cestu za nákupy na určité místo a za určitým zbožím v dojezdové vzdálenosti od našich hranic (cca 50 km).

A co za svoje peníze v Německu dostanete a naleznete? Pocit, že jste skutečně zákazník, skvělé služby, ochotný personál, široký sortiment zboží, kladný přístup k reklamacím, vyšší kvalitu zboží, ale především u velkého množství položek i výhodnější ceny.

Doufáme, že tento web Vám pomůže v lepší orientaci při Vašich nákupech v Německu.

NAJDĚTE SI SVŮJ OBLÍBENÝ OBCHOD - VYBERTE Z NABÍDKY - NAKUPTE!

A teď již hurá za nákupy!

Tým ZANAKUPY.EU

Neustále hledáme nové informace a rozšiřujeme nabídku našeho webu a rádi uvítáme jakékoliv podněty na naší emailové adrese info@zanakupy.eu